Blog Odvoz Papíru.cz

24.09.2018 15:11
Opakovaně zařazujeme do nabídky kvalitní jednou použité plechové sudy 200 l s víkem a uzavírací sponou. Sudy byly použity v potravinářském průmyslu pro přepravu nápojových koncentrátů na výrobu limonád a jsou v dobrém stavu. Koncentráty byly do sudů umístěny ve speciálních obalech, nejsou tedy uvnitř znečištěné a nejsou cítit. Široká možnost využití pro přepravu tekutých nebo sypkých materiálů. Skladem momentálně 20 kusů. Cena 370 Kč + DPH. 

Blog Odvoz Papíru.cz

24.08.2017 10:27
Dost často se stává, že zákazníci při výběru kartonových krabic vybírají podle ceny a ne podle pevnosti krabic. U středně velkých a velkých krabic je potřeba dobře zvážit, jak těžké předměty se budou do krabic balit. Prakticky u každé objednávky na středně velké třívrstvé krabice o rozměru 565x380x380 mm, které nabízíme za velmi lákavou cenu 8,65 Kč + DPH zákazníky upozorňujeme, že se jedná o měkké krabice vhodné pro balení maximálně plyšových hraček. Pro účely stěhování nebo balení zboží s váhou 5 - 30 kg jsou tyto a podobné krabice naprosto nevhodné. Pokud se neroztrhají při balení, tak určitě nevydrží přepravu. Pokud si nejste jistí, do čeho zabalit zboží nebo v jakých krabicích přestěhovat byt, zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Email: info@odvozpapiru.cz

 

Blog Odvoz Papíru.cz

08.08.2017 22:03

"Každý kdo se kdy osprchoval má nějaký nápad. Ale něčeho dosáhne jen ten, kdo vylezl ze sprchy, osuší se a něco se svým nápadem udělá."
 
Nolan Bushnell, spoluzakladatel Atari, Inc.
 
Už delší dobu přemýšlím o vylepšení našich služeb v oblasti skartace dokumentů. Této části našeho podnikání jsme doposud věnovali nejmenší pozornost. Stále přemýšlím, jak v této oblasti vylepšit stávající služby a získat více zakázek.
 
Uvažuji i o zakoupení vlastního průmyslového skartovacího stroje, což není levná záležitost, je k tomu potřeba vyřídit spoustu povolení a hlavně mít vhodné prostory. V současnosti dokumenty skartujeme ve spolupráci s jinou firmou, která strojem disponuje a v celém procesu fungujeme spíše jako sběrné místo. I přes to jsme za tři roky získali dost věrných zákazníků. Konkurence v tomto oboru je, ale myslím si, že je zde stále prostor postupnými kroky získat vetší část trhu. 
 
Už o tom přemýšlím tak dlouho a tak intenzivně, že pokud se do toho nepustím a nevyzkouším to, nebudu mít klid. Máme výhodu, že v tomto odvětví nezačínáme vyloženě na zelené louce. Přesto je vždy obtížné při zavádění něčeho nového vůbec nějak začít a hlavně člověk nikdy neví z jakého to vzít konce. Pokud se k tomu přidá ještě plno jiných pracovních povinností je spousta důvodů "ty skvělé nápady", které máme všichni, neustále oddalovat a hledat výmluvy, proč nezačít zrovna teď hned.
 
Končím tedy s neustálým přemýšlením a vymýšlením a pouštím se do práce. Dávám si 30 dní na to, abychom udělali nějaké první potřebné kroky, které nás v budoucnu třeba dovedou k zakoupení vlastního průmyslového skartovacího stroje. 

Tomáš ARNOŠT
info@odvozpapiru.cz

 

Blog Odvoz Papíru.cz

12.05.2017 14:43

U příležitosti  probíhajícího MS v hokeji zkusíme zobchodovat náš nejdražší "list papíru" :-) Nabízíme k prodeji sběratelský kousek od českého výtvarníka, akademického malíře Marcela Niederleho, známého kresbami ze sportovního prostředí.

Originál kresba tuší na papíře. Karikatura legendárního hokejisty SSSR Valerije Charlamova z roku 1978 s podpisem autora na přední straně a razítkem na zadní straně. Rozměr 20x15 cm.

Valerij Charlamov byl jedním z nejlepších útočníků na světě. Absolvoval 11 mistrovství světa, kde získal 11 medailí z toho 8 zlatých. Zemřel v třiatřiceti letech 27. srpna 1981 při autonehodě. Zemřel v den, kdy ho trenér Tichonov vyřadil ze sestavy na Kanadský pohár 1981...

Cena: 1000 Kč.
 
email: info@odvozpapiru.cz, Tel.: 732 640715

 

07.03.2017 22:13

Poptávka po kvalitních jednou použitých kartonových krabicích nám stále roste. K našim stálým věrným zákazníkům přibývají efektem sněhové koule zákazníci noví a my přestáváme být schopni u některých rozměrů uspokojovat celoroční soustavnou poptávku. Za tři a půl roku se nám podařilo vytvořit síť zákazníků, která sahá od Aše po Zlín.
 
Prakticky již nerozlišujeme, zda je před vánoci nebo jakýkoliv jiný měsíc v roce. Trh je stále hladový a my očekáváme, že vzhledem ke stále vyšším objemům prodejů prostřednictvím e-shopů bude v budoucnu ještě hladovější... Nahrává nám i fakt, že při současné ekonomické konjuktůře roste skokově i cena vlnité lepenky a už tak relativně drahé nové krabice budou ještě dražší. 
 
Stále intenzivně hledáme nové firmy a dodavatele kteří produkují velké množství použitých kartonových krabic stejné velikosti a v současné době jedou stále postaru. Tedy krabic se zbavují jako odpadu. Máme prakticky zájem o jakékoliv rozměry třívrstvých a pětivrstvých krabic bez potisku i s firemním nebo produktovým potiskem. Za výkup krabic platíme ve většině případů několika násobně vyšší cenu než je běžná cena kartonového odpadu a jsme schopni krabice odebírat prakticky z kteréhokoliv místa v ČR.
 
Před tři a půl lety jsme začínali doslova s jednou hromádkou použitých krabic z obchodu s dárkovým sklem. V roce 2016 jsme vrátili zpět do oběhu již několik desítek tun použitých krabic, které našly nové smysluplné uplatnění ve spoustě oborů. Bohužel stále existuje spousta společností, které kvalitní použité krabice likvidují "postaru" nebo jednoduše nevědí, že takové služby jako ta naše vůbec existují. Budeme rádi za jakýkoliv tip, doporučení nebo zprostředkování výkupu. 
 
Použij, znovu použij, až potom zrecykluj!

info@odvozpapiru.cz

 

Kontakt

Odvoz Papíru.cz Prodejní sklad:
Žirovnická 3124/1
106 00, Praha 10
Skladový areál ČTK
Výdej zboží pouze po tel. nebo e-mail. domluvě!!!

Provozovatel (pouze fakturační adresa):
Benefit Reality s.r.o.
Konojedská 2143
100 00, Praha 10

Volejte Po - Pá
8,00 - 19,00
Tel.: +420 603224879
Tel.: +420 732640715
info@odvozpapiru.cz
To Top